PUP Tarnów

Strona główna / Formy aktywizacji / Aktualności, komunikaty i ogłoszenia
  • Propozycje urzędu
  • Informacje ogólne

Aktualności, komunikaty i ogłoszenia

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2017 - podsumowanie

2017-10-23, Poniedziałek

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie już po raz dziewiąty włączył się w realizację Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który w tym roku odbywał się pod hasłem „Ja na rynku pracy, Moje talenty i moje kompetencje”. Przygotowana przez Urząd w dniach 16-20 października 2017 r. oferta skierowana była do osób bezrobotnych oraz uczniów tarnowskich szkół, którzy chętnie uczestniczyli w takich wydarzeniach jak :

Ośrodek Doradczy - spotkanie ze specjalistami  Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i II Urzędu Skarbowego w Tarnowie. Szkolenie i konsultacje skierowane było do osób planujących działalność gospodarczą.
Zajęcia warsztatowe dla młodzieży szkolnej „Bądź autorem swojej kariery”- mające na celu odkrywanie predyspozycji, potencjału oraz przygotowanie do wejścia na  rynek pracy uczniów szkół  ponadgimnazjalnych.

Spotkania grupowe dla osób bezrobotnych pozostających w ewidencji PUP w Tarnowie – przeprowadzono grupowe informacje i porady zawodowe podczas których uczestnicy mogli lepiej  przygotować się do odnoszenia sukcesów na rynku pracy.

Ponadto doradcy zawodowi podczas indywidualnych konsultacji pomagali klientom PUP w  planowaniu kariery zawodowej oraz kreatywnym podejściu do poszukiwania pracy. 

Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia mogły skorzystać z wybranych form zarówno w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowie jak i Filiach Urzędu w Tuchowie i w Żabnie.
         We wszystkich działaniach realizowanych przez Powiatowy urząd Pracy w Tarnowie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2017  wzięło udział  427  osób.

Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 99058

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl